Admin Опубликовано 6 января, 2023 Поделиться Опубликовано 6 января, 2023 Транспортний холдинг, бенефіціарними власниками якого через кіпрську офшорну компанію є громадяни РФ, підозрюють у ухиленні від сплати податків на суму більше 18,3 млн грн. Про це Логіст.Today дізнався з повідомлення Бюро економічної безпеки (БЕБ). Детективи БЕБ виявили і вилучили документи фінансово-господарської діяльності, що свідчать про правопорушення, а також документи, що підтверджують російське громадянство засновників. “Громадяни РФ за попередньою змовою з посадовими особами товариства, починаючи з 2021 року, завищували податковий кредит за ПДВ при проведенні фінансово-господарських операцій з декількома суб’єктами господарської діяльності. Такі порушення призвели до фактичного непоступлення в державний бюджет більше 18,3 млн грн” БЕБ В рамках передсудового розслідування також арештовані корпоративні права компанії та майно, зареєстроване на холдингу. Це 9 одиниць транспортних засобів і 13 об’єктів нерухомості (будівлі, земельні ділянки тощо). Орієнтовна загальна вартість матеріальних цінностей, на які накладено арешт, становить приблизно 700 млн грн. Логіст.Today нагадує, що завдяки арештованим російським і білоруським активам, Україна вже отримала більше 2,2 млрд грн доходів. Дізнатися деталі можна з матеріалу “В бюджет України надійшло 2,2 млрд грн від арештованих активів РФ і РБ”. Читайте Логіст.Today на Google News і в Telegram Повідомлення Керівництво найбільшого логістичного центру підозрюють в ухиленні від сплати податків. з'явилось спочатку на develop.logist.today. Просмотреть полный текст статьи Цитата Ссылка на комментарий Поделиться на другие сайты Поделиться
Рекомендуемые сообщения
Присоединяйтесь к обсуждению
Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.